مرده شور فمینیسم شما را ببرند که اندازه فاحشه خانه برای زنها سود نداشت

من معتقدم که مردها روز به روز دارند بیشتر به مفتخوری گرایش پیدا می کنند و معتقدم این از باب رواج آزادی های جنسی است.
اما کدام مردها؟ مردهای کوچه و خیابان که خیلی اطلاعات دقیقی از آنها ندارم؟ ممکن است آنها کمتر از اینها که ما زندگی هایشان را از نزدیک می بینیم مفتخور باشند؟
یا مثلا از آزادی جنسی کمتری برخوردار باشند؟
قدیم تر مردها برای به دست آوردن یک تکه از زن دست به هر کاری می زدند، بیل می زدند و امثالهم خداشاهده. حالا ترجیح می دهند از توی رختخوابشان جم نخورند یا اگر رختخواب خودشان محل مناسبی برای کسب خدمات جنسی مفت نیست، تشریف ببرند این خدمات را توی رختخواب خود زنها دریافت کنند.
رفقای من کار به اینجا که می رسد جواب می دهند که ای بابا! سکس خیلی ارتباط والاتر و بالاتری از این حرفهاست..سکس یک ارتباط دو نفره است…

مردها تا جایی که می توانستند یوغ بندگی به گردن زنها بیاندازند و تمام و کمال استثمارشان کنند سکس را یک ارتباط دو نفره ندیده اند، در واقع آن زمان امکانش را داشته اند که زن را دهنده و خودشان را گیرنده جا بزنند و آب از آب تکان نخورد. حالا سکس را یک ارتباط دونفره معرفی می کنند و ترجیح می دهند به این ترتیب هزینه ای هم بابت چیزی که داده می شود پرداخت نکنند و باز هم آب از آب تکان نخورد. اما این وسط زنها از دو طرفه شدن رابطه چه سودی می برند؟ گدشته ها حداقل سر خدمان جنسی ای که می دادند حق داشتند امنیت مالی و پشتیبانی اجتماعی (چیزی مثل ازدواج) دریافت کنند، حالا فقط می دهند… کارِ خانه که همیشه نامطلوب ترین و کسالت آورترین کار جهان بوده و مردها در طول تاریخ ترتیبی داده اند که به زنها برسد هنوز کار زنهاست، مردها کثیف و لاابالی اند و اگر زنها بخواهند هم نمی توانند کارهای خانه را به مردها واگذار کنند. غیر از کار در خانه اغلب زنها بیرون خانه هم کار می کنند و درآمد دارند، مردها مستقیم یا غیر مستقیم از درآمد این زنها هم برخوردار می شوند. رایطه ی جنسی هم
که یک ارتباط دو نفره شده…وضعیت برای مردها همه طرف سود است.

با عصبانیت و نگرانی مایلم صدای خودم را به گوش زنهای زیادی برسانم و از آنها بپرسم آیا توجه دارید که شعاع دریافت کننده ی ویروسها ی جنسی و مخاطرات حاصل از روابط جنسی در شما چقدر گشادتر از مردهاست؟ آیا هر بار به خودتان یادآوری می کنید که هر بار و در طی هر آمیزش جنسی شما هستید که خطر بارداری ناخواسته را می پذیرید و اگر باردار هم نشوید باید از احتمال ناخوشایند آن، روزهای زیادی استرس و فشار (حتی گاهی ناخودآگاه) را تحمل کنید؟
اینها را در نظر گرفته اید و به این نتیجه رسیده اید سکس یک ارتباط متقابل و برابر است؟

Advertisements
این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s